قوانین و مقررات

1) ثبت نام در سایت این فروشگاه و خرید از سایت به معنی قبول تمام قوانین در سایت می باشد.

2) کلیه کتاب‌ها به‌صورت نو عرضه می گردد و این فروشگاه به هیچ عنوان کتاب دست دوم توزیع نمی‌کند.

3) تمامی کتاب‌های ارائه شده توسط این فروشگاه پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه سفارش از انبار جمع‌آوری و از طریق پیک یا پست و به انتخاب مشتری ارسال می‌گردد.

4) کلیه کتاب‌های عرضه شده در سایت این فروشگاه دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد می‌باشند و به هیچ عنوان کتاب فاقد مجوز یا ممنوع الچاپ در سایت عرضه نمی‌شود.

5) مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده اداره محترم پست جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و پس از ارسال این فروشگاه کد رهگیری مرسوله پستی را در اختیار مشتریان قرار می دهد که از طریق نشانی newtracking.post.ir در وب سایت رسمی سایت پست قابل پیگیری می‌باشد.

6) تمامی سفارش های ثبت شده قبل از ساعت 18 روز کاری بعد و بعد از ساعت 18 دو روز کاری بعد ارسال می شود.

7) در صورت خرابی فیزیکی مرسوله تا 24 ساعت مهلت دارید که از طریق ایمیل یا تماس تلفنی همکاران ما را در جریان بگذارید.

8) بعد از ثبت خرید و پرداخت به هیچ وجه امکان اضافه کردن کتاب، تغییر تعداد و یا جا به جایی کتاب خریداری شده با کتاب دیگری نیست .

9) ناقصی فرم، سفیدی صفحات، پشت و رو بودن کتاب، مشکلات صحافی یا چاپ تا 7 روز بعد از دریافت بسته قابل بازگشت و تعویض می باشد که هزینه بازگشت را این فروشگاه تقبل می کند، اما بعد از 7 روز هزینه برگشت و ارسال در صورت امکان تعویض برای این فروشگاه با مشتری می باشد.

10) اطلاعات مشتریان (نشانی، شماره‌های تماس، ایمیل و …) صرفا جهت ارائه خدمات و اطلاع‌رسانی به مشتریان این فروشگاه استفاده می‌شود و به هیچ عنوان استفاده دیگری نخواهد داشت.